• محاسبه گر هزینه

خیلی خوشحالیم که در خدمت شما جهت خرید از سایتها و شرکت های خارجی می باشیم لازم میدانیم به چند نکته مهم اشاره نماییم:   1- مبلغ محاسبه شده حدودی است.( برای دریافت قیمت دقیق و سفارش گذاری باید از منو بالای سایت گزینه ثبت سفارش را انتخاب و فرم را تکمیل نمایید) این سیستم بصورت هوشمند عمل می نماید.

2-جمبوجت تلفن همراه یا دستگاه های سیم کارت خور را رجیستر نمی کند، مسئولیت رجیستر به عهده شخص شماست و جمبوجت در این خصوص هیچ مسئولیتی از هیچ نوع ندارد. 

3- بسته کمتر از وزن یک کیلوگرم ( 1 کیلوگرم محاسبه می شود )، حتا اگر سفارش شما ده گرم باشد ما آن را حمل و تحویل می نماییم اما از نظر هزینه یک کیلوگرم شارژ می شوید. 

4- نکته مهم : اگر سفارش شما دارای حجم زیاد نسبت به وزن داشته باشد مبنا وزن حجمی است یعنی چی؟ یعنی باید طول ضربرد ارتفاع ضربدر عرض کنید تقسیم بر 5000 کنید عدد بدست آمده اگر بیشتر از وزن کالا باشد وزن حجم حساب می شود اگر کمتر باشد ملاک همان وزن واقعی کالاست. (این قانون قانون جهانی تمامی شرکت های حمل در دنیاست و مربوط به جمبوجت نمی باشد)

5- سفارش مواد شیمیایی و مایعات نظیر عطر و مواد این چنینی تنها زمانی امکان پذیر است که فروشنده یا سایت گواهی MSDS محصول را در اختیار ما قرار دهد. ( این گواهی نشان دهنده عدم خطر حمل محصول با هواپیما می باشد)

6-زمان حمل از زمان تحویل یا ارسال کالا به ایستگاه های تبادلات جمبوجت در چین محاسبه می شود. 7- کالای های دارای باطری، شیمیایی، و بدلیجات از طریق پرواز های غیر مستقیم به کشور حمل می شود.

7- طلایاب و فلزیاب،انواع دارو و مکمل (نیاز به مجوز از سازمان غذا و دارو )، دستگاه ماینر از طریق جمبوجت امکان پذیر نمی باشد. (بازگشت به قانون مقررات عمومی واردات و صادرات کالا مصوب مجلس شورای اسلامی)

مبلغ نمایش داده شده در محاسبه گر ذیل شامل وجه پرداخت برای خرید کالا + حمل + حقوق و عوارض ورود ( گمرک ) + حمل تا درب منزل شماست (کلیه هزینه ها شامل ارزش کالاو غیره از صفر تا صد )

بسته های زیر یک کیلو گرم یک کیلو محاسبه می شوند یعنی اگر بسته شما 100 گرم است باید یک کیلو وارد کنید مبنای محاسبه ما نیز از یک کیلوگرم است . ما بسته 10 گرمی هم حمل و تحویل می نماییم اما مبنای محاسبه آن بر مبنای پایه یک کیلو گرم است.

محاسبه گر سریع جمبوجت

ارزش کالا :
وزن کالا :
دسته بندی :
کشور مبدأ :
نوع خدمت :
روش ارسال :
بهای تمام شده تحویل درب منزل(با احتساب حمل خارجی، پرواز، گمرک، تحویل داخلی و کارمزد) :
در حال محاسبه