• درباره ما

دربـــــــــاره مـــــا و تــاریـــخـچـه مــــا بـیشتر بــدانـــید!

شرکت صنایع زیست فراورده چیستا (سهامی خاص ) (کلیک کنید ) (بصورت مشترک و مساوی ) با شرکت فانگ اند اف چانگژو (سهامی خاص) و Baoying County Jincheng چین با نام تجاری جمبوجت کار خود را در صنعت فناوری هوشمند با تکیه بر دانش نخبگان کشور ایران و چین طی سه سال گذشته اغاز کرده است…

تاریخچه ما را در پایین مشاهده کنید!

پشتیبانی برای یافتن بهترین کارخانه ها و جنس های چینی
مرکز کنترل جمبوجت

تاریخچه ما

جمبوجت استارت آپی پویا و پیچیده حاصل همکاری فشرده دهها شرکت  و یکصد مهندس فناوری ایرانی چینی ، زیرساخت و حمل نقل است که زنجیره پیچیده ی سرویس دهی جمبوجت را جهت خرید و حمل سریع از چین خلق کرده اند،  مسیری طولانی جهت گام های رو به جلو در برنامه اقتصادی بیست و پنج ساله ایران و چین.

جمبوجت موفق شده است به عنوان یک نمونه موفق فناوری حمل و نقل، عنوان یک شرکت خلاق را از معاونت علمی ریاست جمهوری دریافت نماید.
همچنین  ما تنها شرکت ایرانی و چینی هستیم  که دارای هاب مستقل در چین و مرکز پردازش سفارشات هوشمند مجهز به اینترنت اشیا بوده که جایزه مکانیزم هوشمند حمل و نقل را از چین دریافت نموده ایم.
ما جهت تسهیل سرعت تحویل مرسوله ها پس از سفر هفده هزار کیلومتری کالای سفارش داده شما به ایران ( پس از رسیدن کالا به کشور ) با همکاری دیجیکالا از طریق سرویس منحصر به فرد دیجی اکسپرس در سریع ترین زمان ممکن مرسوله های شما را درب منزل و محل کالا در کل کشور توزیع می کنیم، سیستم ترکینگ و رهگیری منحصر‌به فرد جمبوجت حتا زمانی که کالا در هواپیما است شمارا آگاه میکند.
با خلق جمبوجت نگرانی بسیاری از مردم و شرکت های تولیدی بخصوص شرکت های درگیر با تحریم را رفع شده است.
جمبوجت موفق شده است در یک بازه دوساله بیش از  25  میلیون کیلومتر پرواز موفق برای بسته های و سفارش های مشتریان خود داشته باشد.
ثبت نام می کنید، ثبت سفارش می کنید، ما قیمت را استعلام میگیریم شما تایید می کنید، ما کالارا وارد و در کمتر از چند روز درب منزل شما تحویل می دهیم !
خرید از وب سایت ها و شرکت های چینی، اماراتی و ترکیه ای بصورت مکانیزه در جمبوجت انجام می شود، همچنین سیستم حمل متنوع از 3 روز تا 120 روز بنابر درخواست و نیاز و بودجه مشتریان برنامه ریزی و صورت میپذیرد.
ما از یک کالای کوچک و شخصی تا حمایت از تولیدکنندگان داخلی با تامین نیاز آنها کنار شما هستیم.
به همین راحتی!

اصول کار ما

در سریع ترین زمان ممکن بر اساس اطلاعات شما از کالا و یا لینک آن کالا خرید و پردازش آن را آغاز می کنیم و سپس سریع آن را به کشور وارد و پس از تشریفات قانونی به شما تحویل می دهیم.

1
دریافت سفارش شما

ما سفارش شما را دریافت کرده و سریعا با توجه به اطلاعاتی که شما به ما می دهید کالای مورد نظر را یافت و سریعا تهیه و به مرکز تبادلات ما در چین ارسال می شود.

2
تایید و پیش پرداخت

با تایید قیمت از سوی شما و مدت حدودی تحویل ( معمولا ۳ تا 60 روز به انتخاب شما میزان زمان تعیین می شود) عملیات خرید و ارسال آن به ایران آغاز می شود.

3
تحویل و استفاده با خیال آسوده

کالا پس از ورود به صورت سریع مراحل قانونی آن طی و سریعا از طریق شبکه دیجی اکسپرس ( وابسته به دیجی کالا ) به دست شما خواهد رسید! لذت در یک خرید معتبر و آسان

مشاوره جهت خرید و یافتن بهترین فروشندگان در چین

چطور راحت کالا را سفارش دهید؟ با ۳ دقیقه وقت!

تنها با ۱-۲ دقیقه وقت به اصلی ترین تامین کننده کالا در جهان وصل و پس از استعلام قیمت ما آن را در چند روز به دست شما می رسانیم !

ثبت نام و ثبت سفارش و دریافت کد رهگیری
1
استعلام قیمت از شرکت خارجی و انتظار برای تایید شما
2
خرید و تامین سریع کالا یا کالاهای شما
3
خرید و تامین سریع کالا یا کالاهای شما
4
تحویل به شما! از ثبت سفارش تا منزل شما در حدود ۱۰ روز !
5

برخی از آمار و امکانات ما که حقایق را فاش می کنند!

نگاهی به آمارهای جمبوجت تا الان!

26 روز
میانگین تحویل کالا
25 میلیون
کیلومتر پرواز موفق
31,610
سفارش پردازش شده
+15
همکاری با شرکت حمل بین المللی
+22,789
مشتری خوشحال
724
۷ روز هفته ۲۴ ساعته سفارش گذاری