• سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی

ما که هستیم

آخرین ویرایش: 23 خرداد 1401

نشانی وب‌سایت ما: https://jamboojet.com

جمبوجت دات کام

جمبوجت یک سامانه جامع و یکپارچه خرید از سایتهای خارجی با تمرکز بر کشور های شرق آسیا و خرید از چین و سایتهای چینی می باشد.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

اطلاعات مربوط به ثبت سفارش ها

ما اطلاعات داده های شما مبتنی بر سفارشات را برای پردازش سفارش شما ذخیره و نگهداری می کنیم، این اطلاعات بصورت محرمانه در اختیار ما خواهد بود و تحت هیچ شرایطی در اختیار رقبای شما یا افراد ثالث جهت بهره برداری اقتصادی قرار نخواهد گرفت و ایده تجاری شما نزد جمبوجت باقی خواهد ماند ، جمبوجت تنها بر اساس واکاوی کلی سفارشات و رفتارهای کاربران جهت آنالیز و بهبود روند سرویس دهی از آنها استفاده می نماید.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود.

فرم‌های تماس و کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید یا سفارشی را ثبت سفارش کنید ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک سفارش را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم


اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنن، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.


حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید


اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.


داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم


داده های شما در مراکز داده های ما نگهداری می شود این داده ها بصورت محرمانه نزد ما خواهد ماند اما اگر به هر دلیلی مراجع قضایی درخواست داده های شما را نمایند ما مبتنی با دستور رسمی قضایی بی درنگ آن را در اختیار آنها قرار می دهیم.

در این صورت ما هیچ وظیفه اطلاع رسانی به شما را در این خصوص نخواهیم داشت.


چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم


ما داده های شما را در سرور های اصلی و پشتیبان برای همیشه نگهداری می کنیم این داده در مرکز پردازش جمبوجت نگهداری می شوند.


الزامات اطلاعات مالی شما در مراکز مالیاتی

جمبوجت یک زیر مجموعه شرکت زیست فرآورده چیستا (سهامی خاص) می باشد، ما اطلاعات مالی سفارش هر مشتری را در سامانه یکپارچه مالی ذخیره می کنیم، تمامی اطلاعات شفاف در اختیار گروه حسابرسی و بازرسین شرکت زیست فرآورده چیستا جهت تنظیم لیست های مالی و مالیاتی قرار می گیرد.

جمبوجت به خود خود اطلاعات مشتریان را برای سازمان مالی یا مالیاتی خاصی ارسال نمی کند بلکه پس از جمع آوری کل آنها اقدام به تنظیم اظهارنامه های مالیاتی دقیقا مطابق با قانون امور مالی و مالیاتی کشور می نماید.

چگونه اطلاعات شما در خارج از کشور محافظت می شود؟

رهگیری و سامانه یکپارچه جمبوجت چین بصورت خاص تنها با شماره سفارش رهیابی می شود در نتیچه هیچ یک از اطلاعات شخصی شما و اطلاعات سفارش، اطلاعات سازمان شما تحت هیچ شرایطی در اختیار شرکت یا دولت چین یا کشور ثالث قرار نمی گیرد و تمام مسیر رهگیری حتی در دفاتر خارجی و ایستگاه های جمبوجت بر مبنای بارکد کد سفارش می باشد.


چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم


ما علاوه بر انجام سفارش های شما این اجازه را داریم با استفاده از اطلاعات کاربران گزارشهای درون سازمانی مختلفی جهت تحلیل و بررسی سفارش ها رفتار های شما در جمبوجت و غیره را انجام دهیم شما با ثبت نام این مجوز را به ما می دهید.الزامات حفاظت قانونی از اطلاعات خرید شما


از آنجا که کاربران جمبوجت به عنوان یک مرکز امن خرید از آن استفاده می کنند ما اطلاعات خرید شمارا تحت هیچ شرایطی در اختیار افراد ثالث یا رقبای شما قرار نمی دهیم و جمبوجت زمانی این اطلاعات را ارائه خواهد کرد که از مراجع قضایی درخواستی مبنی بر در اختیار داشتن داده های شما وجود داشته باشد.

شما می توانید با خیال آسوده از جمبوجت و خدمات بستر آن بدون نگرانی از در خطر افتادن ایده های تجاری خود استفاده نمایید.